Susturucular

Susturucular

Novagüç Güç Sistemleri, jeneratör setlerinde ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan çok geniş yelpazede standart çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak susturucuların projelendirilmesi ve üretimi yapılmaktadır. Susturucular modele göre 2 veya 3 mm kalınlığında siyah sacdan üretilmekte, yüzey temizleme işleminden sonra yüksek sıcaklıklara dayanıklı boya ile boyanmaktadır. Tüm susturucularda, içeride oluşan yoğunlaşmanın tahliyesi için drenaj (drain) hattı ve susturucu montajı için mapalar bulunmaktadır.

YAKIT TANKLARI

Dizel jeneratör uygulamalarında kullanılan yakıt tankları jeneratör yakıt tüketimi ve kapasiteye göre günlük ve ana yakıt tankları olarak çeşitlendirilir. Yakıt tanklarında prizmatik veya silindirlik, dahili veya harici, yer üstü veya yer altı, yatay veya dikey gibi ihtiyaca yönelik pek çok çözüm mevcuttur. Tüm yakıt tankları için imalat sonunda sıvı veya hava ile sızıntı kontrolü yapılmaktadır. Ana yakıt ile günlük yakıt tankı arasında otomatik dolum sistemleri de çözümlerimiz arasında bulunmaktadır.

Yakıt tankları genellikle prizmatik olarak TS 8991 standartlarında jeneratör odası boyutlarına göre ölçülendirilebilmektedir. Daha büyük kapasitedeki yakıt tankları silindirlik olarak TSE 712 standartlarına göre imal edilmektedir. 1-5m3’lük yakıt tankları 4mm siyah sacdan, 5m3 ve üzeri 6mm DKP sacdan imal edilmektedir. Borusan Güç Sistemleri, jeneratör setlerinde ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan çok geniş yelpazede standart çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak susturucuların projelendirilmesi ve üretimi yapılmaktadır.

ViBRASYON TAKOZLARI

Metal tabanlı, iki, üç veya dört yaylı modeller mevcuttur. Jeneratör setleri, motor tahrikli komresörler, motorlar, motor tahrikli pompalar genel uygulama alanlarıdır. Zemin ile ekipman arasında kullanılan titreşim izolatörleri titreşimin genliğini azaltır.

© 2024 Novagüç Güç Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.